1Regulament Empty Regulament Thu Mar 24, 2011 7:15 am

• Half Lenght:6 min
• Difficulty Level : Legendary
• Game Speed: Normal
• Keeper Difficulty Level: Legendary
• Daca se dovedeste ca jucatorul gazda ( adica cel care hosteaza meciul ) nu a avut setarile cerute de cupa/campionat , pierde meciul cu 3-0.
• Corner executat direct pe bara/ poarta - Interzis
• Q+W din jumatatea proprie - Acceptat
• A+D din jumatatea proprie - Acceptat

• Daca meciul se intrerupe in minutul x, se vor juca 90 - x minute + 3 de prelungiri!
• Daca unul din playeri, iese din meci cand e condus, sau cand ii sare lui pata, si numai vrea sa continuie va pierde cu 7-0! Daca e scorul mai mare de 7 acel scor se dubleaza!
• Incalcarea oricareia dintre regulile de mai sus DE DOUA ORI va duce la pierderea meciului cu 3 - 0 de catre jucatorul care greseste. Daca o regula este incalcata o singura data, si din aceasta incalcare este avantajat pe tabela de scor cel care comite infractiunea, se anuleaza golul respectiv, obtinut fraudulos.
• Este interzisa tragerea de timp , prin aceasta întelegându-se pasele repetate între fundasi si portar mai mult de 5 minute virtuale. Incalcarea acestei reguli va duce la pierderea meciului cu 3 - 0 de catre jucatorul care greseste.